Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri
  • Genel
  • 0

Yılmaz Büyükerşen Süleymanpaşa’da

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, bir dizi açılışı gerçekleştirmek ve ziyaretlerde bulunmak için Tekirdağ’a geldi. Süleymanpaşa Belediyesi’nin davetlisi olarak gelen Prof. Dr. Büyükerşen, Süleymanpaşa Belediyesi Sahil Hizmet Binası’nda Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve Belediye Başkan Yardımcıları tarafından karşılandı.
Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hayata geçirilen Değirmenaltı Mahallesi Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Caddesi ile Namık Kemal Üniversitesi öğrencilerine hizmet verecek olan Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi’nin açılışlarını gerçekleştirecek olan Büyükerşen, bir dizi ziyarette de bulunacak.

Başkan Eşkinat karşıladı
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Sayın Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen hocamıza Süleymanpaşa’ya hoş geldiniz diyor, davetimizi kırmadığı için teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral da Büyükerşen’e çiçek takdim etti. Belediye personeli ile tek tek selamlaşan Büyükerşen, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a davetinden dolayı teşekkür ederek, ortaya konan çalışmalardan ötürü tebrik etti.
Büyükerşen ve Eşkinat, beraberlerindeki heyetler ile birlikte toplantı salonunda bir süre sohbet etti.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi