Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

TREDAŞ Spor Basketbol Kulübü’nden Bilgili’ye ziyaret

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), spora ve sporcuya destek olmak, sağlıklı ve ahlaklı sporcu yetiştirmek amacıyla sürdürdüğü sosyal sorumluluk programı çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren TREDAŞ Spor Basketbol Kulübü, Edirne’de yapılacak Bölge Şampiyonası öncesi TREDAŞ Genel Müdürlüğü’ne geldi. Dağıtım Grup Direktörü Reşit Bilgili, kendisini ziyarete gelen takım ve yöneticiler ile yakından ilgilenerek, bölge şampiyonası öncesi takıma başarılar diledi. Daha sonra kulüp yöneticileri, antrenör ve oyuncular şampiyonluklarını pasta keserek kutladılar.

TREDAŞ Spor, 23-27 Nisan 2017 tarihlerinde Edirne’de yapılacak olan Marmara Bölge Şampiyonasına gidecek. Bölgenin 12 il birincileriyle yarışacak olan TREDAŞ Spor, bu müsabakalarda da başarılı olup bölge şampiyonu olarak Türkiye Yarı Finallerine katılmayı hedefliyor.

Bir önceki yazımız olan AK Partili Gökhan Şentürk, referandum sonuçlarının sonuçlarının hayırlı olmasını diledi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi