Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

THK Malkara Şube Başkanı Kartal tekrar seçildi

Gerekli çoğunluğun sağlandığı ve 41 üyenin katıldığı toplantıda, divan başkanlığına Nazım Akgün, Başkan Vekilliğine Nail Yıldız, Katip Üyeliklere Hüseyin Ertürk ve Aygün Aydın oybirliğiyle seçildi. Yönetim ve Denetleme Kurulu raporları ile şubenin üç yıllık gelir gider bilanço ve Mizanları Şube Saymanı Üzeyir Kocakır tarafından okundu. Raporlar hakkında görüşmeleri ardından her iki kurul oybirliğiyle ibra edildi. Şube kurulları seçimine geçildi.

Yapılan seçimler sonunda Yönetim Kuruluna Remzi Kartal, Timur Vardar, Recep Kartay, Süleyman Tetik, Naci Sartay, Denetleme Kuruluna Ali Engin, Vahit Uslu ve Şinasi Koltuk seçildiler.

Dilek ve temennilerde söz alan Şube Başkanı Remzi Kartal, genel Kurula katılan üyelere teşekkür ederek hizmetlerinin devam edeceğini belirtti.

Şube üyesi Şaban Mert Özorman ise, THK’nın Yamaç Paraşütü kurslarına katıldığınI ve bu hizmetlerin çok faydalı olduğunu söyledi.

Bir önceki yazımız olan Çiftçilerle desteklerden faydalanma yolları anlatıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi