Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

TEYİK’ten, 13 Türkiye şampiyonluğu, 40 madalya

Çanakkale Anafartalar Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen, 686 sporcunun katıldığı final müsabakalarında Tekirdağ’ı 18 sporcu temsil etti. Müsabakalarda Tekirdağ İl Karması, bayanlarda Türkiye 2.’si, Erkeklerde ise Türkiye 3.’sü olurken, Tekirdağ İl Karması adına yarışan TEYİK sporcuları 13 Türkiye şampiyonluğu, 8 Türkiye 2.’liği ve 4 Türkiye üçüncülüğü elde ederek büyük bir başarıya imza attılar.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başantrenör Sinan Saygı, “Tekirdağ’a böyle büyük bir başarıyı kazandırmanın gururu içerisindeyken bir yandan da Kulübümüzün 6 yıl gibi kısa bir sürede bu aşamaya geldiğini görmek bizi gelecek için daha da heyecanlandırıyor. Uluslararası başarılara koşacağımız günlere emin adımlarla ilerliyoruz. Bu başarıda üstün performans gösteren tüm sporcuları, gecesini gündüzünü bu spora adayan antrenörlerimizi, her daim desteklerini esirgemeyen velilerimizi kutluyor, bu başarıya ulaşmak için geçen süreçte bize imkan sağlayan Tekirdağ Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Tekirdağ Yüzme İl temsilciliğimize teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Başkan Albayrak "bu yıl yoğun bir yol çalışması yapacağız" başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi