Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Show TV Yüz Yüze bugün neden yok? Yüz Yüze final mi yapıyor?

Show TV’nin tanıtımları ve fragmanlarıyla daha başlamadan merakları üzerine çeken dizisi Yüz Yüze ilk bölümüyle seyirciyi ekrana kilitlese de 2.bölümde hüsranı yaşamıştı. Ardından Yüz Yüze 3.bölümün yayınlanması beklenen 2 Kasım Perşembe günü yayın akışında yerinde yeller esiyordu. Yayın akışından kaldırılması ve bu konuda bir açıklamanın da yapılmaması Yüz Yüze bitiyor mu, sorularını beraberinde getirdi? Peki, Yüz Yüze dizisi reyting kurbanları kervanına katılarak ekrana veda edecek mi? Yüz Yüze bitiyor mu?

Yüz Yüze 3.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yüz Yüze 3.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Sinem Kobal ve Birkan Sokullu’nun rol aldığı Yüz Yüze iki bölümdür Perşembe akşamları ekrana geliyordu. Tims&B’nin yapımcısı olduğu Yüz Yüze dizisi 3.bölümün de 2 Kasım Perşembe günü yayınlanması bekleniyordu. Ancak 2 Kasım Perşembe yayın akışında Yüz Yüze’nin saatinde Güldür Güldür Show tekrar bölümünün yer alması dikkat çekti. 

Yüz Yüze çekimleri durdu!

Reytinglerde umulan başarıyı gösteremeyen dizinin biteceğine dair söylentiler, çekimlerin durduğu haberiyle kanıtlanmış oldu. Aynı zamanda Söz dizisinin de yapımcısı olan Tims&B’den konuya ilişkin herhangi bir açıklama gelmedi. Yüz Yüze çekilen rezerv bölümlerin ise yayınlanıp yayınlanmayacağı şuanda bilinmiyor.

Reytinglerde çok gerilerde yer aldı!

Show TV’nin aksiyon garantili ve büyük iddia ile gelen dizisi Yüz Yüze’nin geçen hafta yayınlanan 2. bölümü reytinglerde Total grubunda 22. sırada, AB grubunda ise 19. sırada yer almıştı. Reytinglerde çakılan diziye bir darbe de kanaldan geldi. Show TV 2 Kasım Perşembe akşamı Yüz Yüze yerine Güldür Güldür Show tekrar bölümü yerini aldı. Dizinin final yapıp yapmayacağı ise merakla bekleniyor.  

Yüz Yüze son bölümde neler oldu?

Yüz Yüze’nin 2. bölümünde; Cino ve Seliha mahallede artık “yüz yüzedir.” Cino’lar, yaşananlar üstüne mahalleye yeni birinin girmesinden haz etmezler. Zeynep’in Seliha’dan da habersiz yaptığı sürprizle, tayfa ve kızlar arasındaki durumlar daha da karışır. Cino bir yandan da babasının intikamı peşindedir. Kasadan çıkan parmakla ne yapacaklarını düşünürlerken bir taraftan da canlarını sıkan bir iş teklifiyle karşı karşıya kalırlar. İşi konuşmak için Sadık’ın tamirhanesine giden Cino deşifre olacaklarını fark eder ve hemen tayfayı toplar ancak Aleko’nun bir anlık dikkatsizliğiyle olaylar çığırından çıkar. En yakın arkadaşının katilinin peşinde, gizli görevde bir polis ve babasının intikamı peşinde, işler ters gittiği için suçlu duruma düşmüş bir hırsız… İkisi de birbirinden şüphelenirken yakalanan kim olacak?

Yüz Yüze Oyuncuları

Birkan Sokullu

Sinem Kobal

Taner Ölmez

Özgür Emre Yıldırım

Ece Çeşmioğlu

Rüzgar Aksoy

Başak Daşman

Ali Seçkiner

Muhammet Çakır

Selin Yeninci

Merve Dizdar

Nihal Telcan

Kaan Uluca

Celal Öztürk 

Bir önceki yazımız olan 21 yıllık televizyon kanalı kapandı başlıklı makalemizde kanal a ve MEDYA Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi