Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

'Şehit Eren' için mide bulandıran manşet!

80 milyonun iyi ki varsın dediği şehit Eren Bülbül’ü önce ‘ölü’ ilan ettiler. Sonra da alçak bir manşetle ”para için öldüğü” algısını oluşturmaya çalıştılar. 

Trabzon Maçka’da terör örgütü PKK, tarafından şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül için, CHP’nin gazetesi Yurt’tan hayasızca bir iftira kampanyası başlatıldı.

Köy muhtarı Nurettin Reis’in skandal dolu açıklamasını manşetine ‘Eren para için mi öldü?’ başlığıyla taşıyan Yurt gazetesine, kamuoyunda tepkiler çığ gibi büyüdü. Terör örgütleriyle yol yürüyen, teröristlere adalet arayan CHP zihniyetinin, vatan için şehit düşenlere attıkları bu çirkin iftira şehit ailelerinin yüreklerini yaktı.  

SOSYAL MEDYADA TEPKİLER ÇIĞ GİBİ

Yurt gazetesi PKK’yı aklamak için, şehit düşen gençlere iftira atacak kadar ihanette sınır tanımadı. Terör örgütlerine yaranmak için yaptıkları bu mide bulandıran habere sosyal medyada sert tepki gösterildi. CHP ve onun tetikçiliğini yapan provokatif medyanın, Suriye’de binlerce bebeği katleden Esed’e açıkça destek vermişti.

AĞABEYİ EREN’İ ANLATMIŞTI

Şehit Eren’in ağabeyi Arif Bülbül, Eren televizyonda çatışma haberlerini izlediğinde, şehit olduğunda çok üzülür ve kızardı, ‘ben de askere gideceğim ve şehit olacağım.’ derdi. Gerçekten de oldu diyerek Eren’in her fırsatta şehit olma isteğini dile getirmişti. 

Bir önceki yazımız olan Skandal! Vatandaş RTÜK'e şikayet yağdırdı başlıklı makalemizde esra erol, Program ve serap paköz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi