Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Parmak Kız Süleymanpaşalı çocukları eğlendirdi

Süleymanpaşa Belediyesi’nin Çocuk Kulübü üyelerine yönelik ücretsiz tiyatro gösterileri tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü masalları sahneye aktaran Tiyatro Mie ekibinin hazırladığı Parmak Kız isimli oyun, Çocuk Kulübü üyelerinin beğenisini kazandı. Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonu’nda gerçekleşen oyun, Süleymanpaşalı miniklere eğlence dolu anlar yaşattı.
Çocuğu olmayan bir annenin dileği üzerine sihirli bir çiçekten doğan parmak boyundaki bir kız çocuğunun başından geçen olayların anlatıldığı oyun 2 seans şeklinde gösterime sunulurken Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyesi minikler salonu tıklım tıklım doldurdu.
Yaklaşık bir saat süren oyun sonunda tiyatro ekibi uzun süre alkışlanırken Süleymanpaşa Çocuk Kulübü’nün düzenlediği ücretsiz tiyatro gösterilerinin devam edeceği, bir sonraki oyunun 15 Mart 2017 Çarşamba günü sahnelenecek olan Kediler ve Köpekler Müzikali olacağı belirtildi.

Bir önceki yazımız olan Hobi Bahçeleri için kura çekilecek başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi