Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Malkara’da kooperatif seçimleri

defa tekrar seçilerek güven tazeledi.

Evrenbey Kooperatif binasında gerçekleştirilen Genel Kurula, Hükümet Gözlemcisi olarak İlçe Tarım Müdürü Cengizhan Erbaş katıldı. 2 listenin yarıştığı seçimlerde 48 oya karşılık, Nurettin Çelik’in listesi 75 oyla seçimi kazandı. Çelik, bu sonuca göre 6. kez Kooperatif seçimlerini kazanmış oldu.

Evrenbey Kooperatifi Başkanı Nurettin Çelik, “10 yıllık yönetim döneminde kooperatifimize önemli yatırımlar yaptık. Bu kapsamda kooperatifimize; düğün salonu, silaj makinesi, ezmeli çayır biçme makinesi, gübre serpme römorku, ayçiçeği ekimi için mibzer, silaj makinesi, traktöre takılı süpürge aleti ve 2 ayrı süt toplama merkezine 2 adet 4 tonluk süt soğutma tankeri kazandırdık” diye konuştu.

6. seçim zaferine ulaşan Nurettin Çelik, kendisine güvenip, destek veren kooperatif üyelerine ve Evrenbey halkına teşekkür etti. Çelik, “Evrenbey Kooperatifi’ne yapılan hizmetlerle, Malkara’nın sayılı kooperatifleri arasına girdik. Yeni ekibimizle hizmetlerimize yenilerini ekleyeceğiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Kayalıklardan düşen şahıs ağır yaralandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi