Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kanal 7 Tatlı Bela 43.bölümü izle! Astha ve Shlok boşanıyor…

Kanal 7’nin en çok izlenen dizisi olan Tatlı Bela 43.bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümüyle şaşırtan Tatlı Bela 43.bölümünde neler olacak? Astha ve Shlok’un mahkeme günü gelir. Astha evliliği biteceği için çok üzgündür. Fakat hiç beklemediği bir gelişme olur ve mahkeme sonucu herkesi şok eder. İşte Tatlı Bela 43.bölüm fragmanı ve tüm detayları

TATLI BELA 43.BÖLÜM FRAGMANI 

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 43.bölümü 18 Nisan salı günü 21:30’de Kanal 7 ekranlarında.

TATLI BELA YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Astha Adhiti’nin gerçek kimliğini ortaya çıkarmak için uğraşır. Adhiti ise Astha’yı küçük düşürmeye çalışarak oyunlarına devam eder. Astha ve Shlok’un evlilik anlaşmasının son günü gelir. Adetleri gereği son günleri de olsa töreni yönetmek zorunda kalan Astha ve Shlok içinde bulundukları durumdan çok rahatsız olur.

Mahkeme günü gelir. Astha büyük bir üzüntü içerisindedir. Shlok farkında olmasa da içten içe çok üzgündür. Mahkemede ise sürpriz bir gelişme herkesi büyük şaşkınlığa uğratır.

Bir önceki yazımız olan Kanal 7 Tatlı Bela 40.bölümü izle! Adhiti'nin hain planı başlıklı makalemizde hint dizileri, kanal 7 ve tatlı Bela 40.bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi