Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Hobi Bahçeleri için kura çekilecek

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Bıyıkali mahallesinde hizmete sunulan “Hobi bahçeleri” için başvuru süresi sona ererken başvurular sonrası kura çekileceği açıklandı.
Toplam 5.5 metrekare bahçesi olan 42 ahşap kulübeden oluşan Hobi bahçelerinde, 17 bahçe sahibi hakkına devam etmek istediğini beyan ederken geri kalan 25 bahçe için 23 Şubat 2017 tarihinde saat 14.30’da Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik Merkezinde başvurular arasından kura ile talihliler belirlenecek.

1 Mart 2017 Çarşamba günü yeni sahiplerine teslim edilecek
Kura çekiminin ardından devir işlemleri gerçekleştirilirken 1 Mart 2017 Çarşamba günü itibari ile bahçeler yeni sahiplerine teslim edilecek.
Vatandaşların şehir hayatının stresinden uzak olması, kendi ürettikleri ürünleri sağlıklı bir ortamda yetiştirmesi amacı ile Hayrabolu yolu üzerinde Bıyıkali mahallesi girişinde kurulan hobi bahçeleri Süleymanpaşa Belediye Meclisinde yapılan çalışma ile 1 yıllık olarak kiralanacak.

Bir önceki yazımız olan ’Alternatif Sahne Günleri’ Pasaklı Kontes ile başlıyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi