Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Geçici Koruma Hizmetleri Komisyonu toplantısı

Geçici Koruma Hizmetleri Komisyonu toplantısı Tekirdağ Afet ve Acil Durum (AFAD) İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.
Başbakanlık AFAD’ın 2014/4 sayılı genelgesine istinaden geçici koruma altındaki yabancılara sunulacak olan hizmetler ve bu kapsamdaki koordinasyonun daha hızlı ve etkin yürütülebilmesi için Geçici Koruma Hizmetleri Komisyonu Kurulmuş olup komisyonun yürüteceği iş ve işlemlere ilişkin müzakerelerde bulunmak üzere tarihinde AFAD Tekirdağ Müdürlüğü toplantı salonunda ilk toplantı gerçekleştirildi.
Toplantıya, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, İl Göç İdaresi Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü, İl Müftülüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı ve Türk Kızılayı Tekirdağ Şube Başkanlığının Komisyon üyesi olan temsilcileri katıldı.

Bir önceki yazımız olan Marmaraereğlisi Belediyespor’da hedef 3 puan başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi