Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Batı Marmara Gümrük Bölge Müdürlüğü’nde çalışma toplantısı

Batı Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’nde, mevcut durumunu, ihtiyaçlarını ve sorunlarını yerinde tespit etmek, Bakanlığın hizmetlerinin daha etkin ve verimli sunulabilmesine yönelik istişare toplantısı düzenlendi.
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlükleri ile Ticaret İl Müdürlüklerinin mevcut durumunu, ihtiyaçlarını ve sorunlarını yerinde tespit etmek, Bakanlığın hizmetlerinin daha etkin ve verimli sunulabilmesine yönelik istişarelerde bulunmak amacıyla, Tekirdağ’da bulunan Batı Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’nde toplantı düzenlendi.
Heyet olarak Gümrükler Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Halit Hanoğlu başkanlığında, Gümrükler Muhafaza Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mehmet Yakuta, Risk Yönetimi ve Kontrol Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Ayşe Tuğba Yeşil, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Daire Başkanı Kemal Göldar, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Daire Başkanı Hamide Anıl Erat, Personel Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü V. Mevlüt Özbaş, Tasfiye Hizmetleri Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Türkan Çevik, Batı Marmara Bölge Müdürlüğü’ne ziyarette bulundular.
Ziyarette Batı Marmara Bölge Müdürlüğü ile birlikte bağlantı idare müdürlükleri mahallinde gerçekleştirilen ziyaretlerde personelin katılımıyla toplantılar gerçekleştirildi.

Bir önceki yazımız olan Uygulamalı girişimcilik eğitimi sona erdi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi