Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Albayrak’tan Gazeteciye 50. yıl sürprizi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak gazetecilik mesleğinde 50. yılını dolduran duayen gazeteci Şerif Baysalan’a sürpriz yaparak 50. yıl kutlama ziyaretinde bulundu.
Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Poyraz ile beraber Baysal’ın çalışmalarını yaptığı gazete bürosuna giden Başkan Albayrak’ı elinde çiçek ve plaketle gören Baysalan, bu sürprizden çok duygulandığını belirterek, meslekte 50. yılını doldurduğunu da başka Albayrak’ın sürpriz kutlamasıyla hatırladığını söyledi ve kendisine teşekkür etti.
Gazeteyle ilk tanışmasının ortaokul yıllarında Lüleburgaz’da yayınlanan bir gazetede başladığını notlarında ise mesleğe profesyonel girişinin 24 Şubat 1967 olduğunu anlatan duayen gazeteci Şerif Baysalan, ”Bu tarihi ben dahi unutmuştum. Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak’ın bu tarihi tespit etmesi ve bana hatırlatması karşısında gerçekten duygulandım. Kendisine teşekkür ederim” diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Bir önceki yazımız olan Kuran-ı Kerim kursu öğrencilerine ilk yardım eğitimi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi