Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Albayrak’ın sitemi Rektörü Şimşek’i kızdırdı

Osman Şimşek’i kızdırdı.

Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği 9. Koordinasyon Toplantısı Tekirdağ’da bir otelde gerçekleşti. Toplantıda, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak sitemini dile getirince NKÜ Rektörü Şimşek, oturduğu yerden ayağa kalkarak Başkan ile tartıştı.

“Bir kırgınlığımı ifade etmek zorundayım

Toplantında konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Bir kırgınlığımı ifade etmek zorundayım. Ben özelikle Namık Kemal Üniversitesinde geçmişte de bir öğretim görevlisi olarak üniversiteye ve değerli rektörümüze çok büyük saygımız vardır. Tek istediğim bir şey vardı büyükşehir oluştuktan sonra büyükşehirle üniversite iş birliği içerisine girmek. Ben büyükşehir tanıtmak için rektörümüzden rica ettim, sabah öğrencileriniz öğleden sonra akademisyenlerimiz, büyükşehri anlatalım sorunları dile getirmek için bir çalıştay yapalım dedim ama gerçekleşmedi diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Söz hakkı istemeden konuştu

Bunun üzerine söz hakkı istemeden aniden yerinden kalkan NKÜ Rektörü Osman Şimşek, Yanlış anlaşılmasın biz belediye ile kamu kurumları ortak çalışıyoruz dedi.

Bir önceki yazımız olan Zabıtalara stresle başa çıkma semineri başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi