Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Albayrak 3. yılda Çorlulu basın mensuplarıyla buluştu

yılı nedeniyle Çorlu’da düzenlenen basın toplantısında Çorlulu gazetecilerle bir araya geldi.

Çorlu’da bir restoranda gerçekleştirilen ve Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ın yanı sıra, Genel Sekreter Oral Karakaya, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, Genel sekreter Yardımcıları Prof. Dr. Tamer Dodurka, Fatih Ünsal, Zeki Gürcün, TESKİi Genel Müdür Yardımcıları İbrahim İçöz, Feyzi Ünal, Soner Ergin, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Poyraz ve ilçedeki basın mensupları katıldı.

Toplantıda görevde oldukları 3 yıl içinde Tekirdağ ve Çorlu’da yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında bilgiler veren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ her yıl aldığı 35 bin civarında göç ile Türkiye’de nüfusu artan illerin başında geliyor. Bir yıl sonra da nüfusumuz 1 milyonu gecen iller arasında olacak. Tekirdağ 2. ve 3. dönemde Türkiye’nin sayılı Büyükşehirleri arasında yer alacaktır. Çorlu’da Orion kavşağında yapacağımız düzenlemem ile trafiği de büyük önemde rahatlatacağız. Biz hizmet yaparken hizmetlerimizin çoğunu da oy birliğiyle yapıyoruz. Bugüne kadar aldığımız kararların yüzde 92.4 ünü de oy birliğiyle aldık. Bundan sonra da çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz dedi.

11 ilçeyi de birbirinden ayırmadıklarını, geçen yıl 210 km yol yaptıklarını anlatan Başkan Albayrak, Bunun 75 kilometresi beton yoldur. Bu yıl da büyük bir yol seferberliği yaparak yollarımızın çoğunu bitireceğiz diye konuştu.

Çorludaki basın mensuplarının terbiye sınırını aşmadan eleştirilerini yaptığını belirten Başkan Albayrak, Hepinize teşekkür ediyorum. Bundan sonra da yapıcı eleştirilerinizi her zaman bekliyorum diyerek basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Bir önceki yazımız olan HACCP eğitimi devam ediyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi