Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Aydınlanma Toplantıları’nda Orhan Karaveli Süleymanpaşalılar ile buluşacak

Aydınlanma Toplantıları adı altında daha önce Orhan Birgit ve İsmail Saymaz’ı Süleymanpaşalılar ile buluşturan Süleymanpaşa Belediyesi, Çanakkale Zaferi’nin 102. yılında Çanakkale Zaferi’ni Anma Toplantısı ile Gazeteci Yazar Orhan Karaveli’yi ağırlayacak.

18 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda ücertsiz olarak gerçekleşecek etkinlikte Karaveli tecrübe ve görüşlerini Süleymanpaşalılar ile paylaşacak.

Orhan Karaveli 1930 yılında Ankara’da doğdu. Galatasaray Lisesi’nden sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Londra Politeknik Okulu’nda öğrenimini sürdürdü. Yeni İstanbul, Milliyet, Vatan ve Cumhuriyet gazeteleri ile çeşitli dergilerde yazdı. Türk basınına 50 yılı aşkın süre hizmetleri nedeniyle 2004’te Burhan Felek Basın Hizmet Ödülü’ne değer görülürken aynı zamanda Basın Şeref Kartı sahibidir.

Bir önceki yazımız olan Hediye almaya gittiği AVM’den kazandığı arabayı teslim aldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi